Dekoracje ślubne

 

jaguar xj8błękitny Jaguar do ślubu Opole

Każde auto do ślubu wyjmowane w naszej firmie można wyposażyć w dekoracje ślubne wykonywane przez najlepsze firmy florystyczne. Nasze dekoracje ślubne uwzględniają specyfikę każdej naszej limuzyny są odpowiednio zamocowane i trwałe co zapobiega awaryjnym sytuacjom i pozwala na przyjemną i bezstresową podróż do ślubu. Dekoracja ślubna zakładana jest przez naszego kierowcę przed przyjazdem limuzyny pod wskazany adres dzięki czemu Młoda Para nie musi martwić się o jej zamocowanie , trwałość czy ilość czasu spędzonego w kwiaciarni.
Wybór dekoracji do ślubu jest bardzo prosty. Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę kliknąć na wybrane auto do ślubu i spośród kilkunastu wzorów do wyboru wybrać i podać nam jej numer. Oferowane przez nas dekoracje ślubne są wykonane najwyższej jakości sztucznych kwiatów , które są niemal nie do odróżnienia od kwiatów żywych a mają nad nimi jedną wielką przewagę - nie więdną podczas letnich upałów kiedy to sąogrzewane zarówno promieniami słońca z góry jak i ciepłem silnika samochodu od spodu.
Możemy zapewnić że auto do ślubu i założona na nim dekoracja ślubna będzie wyglądała równie elegancko na początku jak i na końcu wesela co przy żywych kwiatach nie jest już takie pewne. Oczywiście jeżeli Młoda Para wyrazi taką chęć istnieje możliwość udekorowania wybranej limuzyny swoją własną dekoracją.

Zapraszamy do obejrzenia wzorów dekoracji. Zarówno dekoracje ślubne jak i limuzyny a także fotografia ślubna dostępna jest na terenie kilku województw południowej Polski. Śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie i świętokrzyskie.

Nie działamy tylko w dużych miastach jak Wrocław , Kraków , Katowice czy Opole ale w każdej miejscowości w wyżej wymienionych województwach.