Fotografia ślubna to nasza praca ale również pasja. Staramy się aby efekt tej pracy czyli zdjęcia ślubne oddawały w pełni emocje danej chwili i indywidualny charakter każdej uroczystości. Dlatego dążymy do tego aby nie tylko sesja plenerowa ale również zdjęcia ślubne w kościele czy na sali balowej wyróżniały się wśród innych fotografów. Łącząc możliwości wysokiej jakości sprzętu , ciekawych pomysłów i naszego kreatywnego spojrzenia staramy się stworzyć coś więcej niż tylko reportaż ślubny. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu dlatego fotograf ślubny musi starać się jak najwięcej uchwycić z tych niezapomnianych chwil.

Fotograf ślubny stara się pozostać na uboczu aby nie ingerować w bieg wydarzeń . Wkładamy w naszą pracę całe serce i staramy się zapewnić naszym klientom gwarancję zadowolenia i mnóstwo pamiątek takich jak zdjęcia ślubne w postaci filmu DVD czy fotoksiążka . Fotografia ślubna , to pamiątka której nie da się zastąpić. wiedząc o tym staramy się aby nasze zdjęcia ślubne były atrakcyjne i niebanalne. W zależności od oczekiwań nasza sesja plenerowa może odbywać się w przepięknych zamkowych ogrodach , nad jeziorami w górach a nawet na torach kolejowych czy w pobliskim markecie. Lubimy wyzwania i nasza fotografia ślubna ma je pokazać. Staramy się by sesja fotograficzna przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze , by każdy czuł się podczas niej wyjątkowo i dobrze ją wspominał. Zdajemy sobie sprawę że każda Młoda Para ma swoją wizję i swoje oczekiwania a my robimy ze swojej strony wszystko by fotografia ślubna nabrała realnego kształtu i oczekiwania te spełniła.

Dużym naszym atutem jest fakt , że dysponujemy w swojej ofercie pięknymi Jaguarami , które służą Młodej Parze jako auto do ślubu dzięki czemu mamy stały kontakt i jesteśmy w każdym momencie gotowi do wykonania ujęcia . Nie ma takiej możliwości , że fotograf ślubny został gdzieś w korku czy na czerwonym świetle i ominęło go jakieś ciekawe ujęcie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie południowej Polski lecz jeżeli sytuacja tego wymaga dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

Jesteśmy dumni , że wykonując zawód jaki jest fotograf ślubny poznajemy wielu ciekawych ludzi . Mamy okazję towarzyszyć im w jednym z najważniejszych dni ich życia . Nasza fotografia ślubna uwiecznia momenty euforii i radości . Sprawia nam niebywałą przyjemność fakt , że dzięki naszej pracy mogą Państwo do tego wrócić i przeżyć to jeszcze raz.Teren naszego działania obejmuje 4 województwa:

Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie, Bytom, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Bielsko-Biała Żywiec, Ustroń Ruda Śl. Tychy i pozostałe miejscowości.

Opolskie: Opole, Niemodlin, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Prudnik, Głuchołazy,Głubczyce, Paczków i pozostałe miejscowości.

Dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Karpacz, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Świdnica,Strzegom, Strzelin,Brzeg, Oława i okoliczne miejscowości.

Małopolskie: Kraków, Olkusz, Jaworzno, Zakopane i okoliczne miejscowości.

Świętokrzyskie: Kielce, Jędrzejów, Sędziszów i okoliczne miejscowości.