Auto do ślubu Opole, Katowice, Kraków, Wrocław

Jesteśmy firmą, posiadającą przepiękne Jaguary. Możemy wynająć przepiękne auto do ślubu Tobie lub komuś z Twojej rodziny, kto planuje wziąć udział w jednej z najpiękniejszych chwil w swoim życiu jaką jest ceremonia ślubna.

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów z południowej części Polski. Oferujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjną ofertę. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim pełne zaangażowanie w ten najważniejszy dzień dla Pary Młodej.

Rezerwując u nas auto do ślubu masz do wyboru dwa samochody. Pierwszym z nich jest przepiękny, biały Jaguar XJ8, drugim natomiast błękitny Jaguar XJ8 w wersji long. Oba z nich cechuje unikatowy design oraz oba są przepełnione luksusem.

Nasza firma wynajmuje także bogato wyposażone Vany, który z powodzeniem służą do przewożenia gości. Każdy Van posiada luksusowe wyposażenie jak DVD system audio Infinity ,skórzane fotele i wykończenie drewnem.Tak luksusowe wersje doskonale sprawdzają się w swojej roli w tym niepowtarzalnym dniu .fotografiaa ślubna Bytom
W naszej firmie nie tylko wynajmiesz luksusowe auto do ślubu, ale także możesz skorzystać z usług naszych fotografów i kamerzystów. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia ślubne, zarówno w plenerze jak i na ceremoniach ślubnych oraz weselach. Profesjonalnie wykonana fotografia ślubna pozwala uwiecznić najważniejsze momenty z tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub.

Ponadto oferujemy dekoracje ślubne kościoła, sali weselnej oraz oczywiście samochodu. Nasze dekoracje sprawiają, że uroczystość staje się jeszcze bardziej ceremonialna i wyniosła.

Jeśli zamówisz u nas pakiet usług możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Wszystko znajdziesz w zakładce promocje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

fotografia ślubna Opole, Kraków, Katowice, Wrocław

Teren naszego działania obejmuje następujące województwa:

Śląskie: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie, Bytom, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Bielsko-Biała Żywiec, Ustroń Ruda Śl.,Tychy,Imielin, Pszczyna i pozostałe miejscowości.

Opolskie: Opole, Niemodlin, Nysa, Kędzierzyn -Koźle, Strzelce Opolskie, Prudnik, Głuchołazy,Głubczyce, Paczków i pozostałe miejscowości.

Dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Karpacz, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Świdnica,Strzegom, Strzelin,Brzeg, Oława i okoliczne miejscowości.

Małopolskie: Kraków, Olkusz, Jaworzno, Chrzanów, Wieliczka, Oświęcim, Zakopane i okoliczne miejscowości.

Świętokrzyskie: Kielce, Jędrzejów, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice i okoliczne miejscowości.