Jedyne takie auto do ślubu w Polsce Jaguar XJ8 w białym kolorze.

biały jaguar xj8 do ślubuauto do ślubu Gliwice, Bytom, Ruda Śląska

Prestiż styl i elegancja tak w skrócie można opisać każdy samochód do ślubu który Państwu oferujemy. Jaguar XJ8 to samochód którym podróżują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej a jako auto do ślubu zawsze wyróżnia się na drodze swoim stylem przyciągając spojrzenia przechodniów a konkurencję pozostawiając daleko w tyle.

Elegancka stylizacja , karoseria wykonana w rewolucyjnej aluminiowej technologii oraz ponadprzeciętne osiągi 300 konnego ośmiocylindrowego silnika V8 stawiają ten samochód na czołowym miejscu wśród najbardziej prestiżowych samochodów świata.

Wyszukane wnętrze tej ponad 5-cio metrowej limuzyny wykończone jest jasną najwyższej jakości delikatną skórą i szlachetnym drewnem. Tworzy to niepowtarzalny klimat spokoju i luksusu. Wsiadając do wnętrza tej limuzyny odcinamy się od zgiełku i miejskiego hałasu i oddajemy się relaksowi. Przyjemna muzyka rozpieszcza nasze zmysły otaczając całe wnętrze naszej limuzyny. Z zewnątrz nie słyszymy nic. Nawet dźwięk uruchomianego potężnego silnika V8 nie zakłuci panującej tu ciszy. Całości dopełniają osiemnastocalowe chromowane felgi i legendarna figurka skaczącego jaguara na masce.

Jednym z jego największych walorów naszej limuzyny jest fakt że z pośród zaledwie kilku takich samochodów do ślubu w Polsce ten jako jedyny jest w kolorze białym lub błęktna perła

Jako dodatkową opcję możemy również zaproponować profesjonalne zdjęcia ślubne,które w połączeniu z wynajmem samochodu będą w superatrakcyjnej cenie. Szczegóły w zakładce fotografia ślubna.

 


Przewóz gości weselnych - Chrysler Town&Country w wersji LIMITED.

chrysler

Ten przestronny i wygodny siedmioosobowy VAN posiada jasną skórzaną tapicerkę, "kapitańskie" fotele z uchwytami na napoje, trzystrefową klimatyzację (oddzielną dla każdego rzędu siedzeń), pełne wyposażenie elektryczne łącznie z elektrycznie otwieranymi drzwiami i klapą z tyłu.

Dodatkowo pasażerom podróż umila fabrycznie zamontowane DVD wraz z najwyższej klasy nagłośnieniem Infinity.

Nad bezpieczeństwem czuwają wszystkie możliwe systemy bezpieczeństwa.

Samochód może być wykorzystany zarówno do przewozu gości na wesele i po oraz na wycieczki odbiór z lotniska itp. Komfort i luksus jaki panuje wewnątrz tego samochodu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.